loading...

تـــو لَـــــی ( دوست شــنـاســی )

. راهپیمایی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف در اعتراض به بی‌حرمتی و قانون‌شکنی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۱ جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف ظهر دیروز (یکشنبه اول آبان) با برگزاری تجمع و راه

طاهر مهدوی بازدید : 17 دوشنبه 02 آبان 1401 نظرات (0)

.

راهپیمایی دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف

در اعتراض به بی‌حرمتی و قانون‌شکنی

  ۱۴۰۱/۰۸/۰۱

حمله به دانشجویان مخالف هنجارشکنی| گزارش تسنیم از ماجراهای امروز دانشگاه  شریف- اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimفضای ملتهب در دانشگاه شریف | حضور وزیر علوم در دانشگاه

جمعی از دانشجویان دانشگاه صنعتی شریف ظهر دیروز (یکشنبه اول آبان) با برگزاری تجمع و راهپیمایی در محوطه دانشگاه، هتاکی، حرمت‌شکنی‌ و  بی‌قانونی‌ در فضای دانشگاه را محکوم کردند.
این تجمع بعد از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر، در مقابل دانشکده کامپیوتر دانشگاه شریف برگزار شد.
دانشجویان در این تجمع با سردادن شعارهایی همچون «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی»، «خامنه‌ای کوثر است؛ دشمن او ابتر است»، «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل» و... انزجار خود نسبت به اقدامات ساختارشکنانه اغتشاشگران را نشان دادند.
تجمع‌کنندگان پلاکاردهایی در محکومیت هتاکی‌‌ها در دانشگاه‌ها و همچنین پرچم‌هایی از کشورمان را با خود همراه داشتند.
همچنین لازم به ذکر است که کلاس‌های درس دانشگاه صنعتی شریف با حضور دوباره دانشجویان از سرگرفته شد، نو ورودی‌های این دانشگاه هم از شنبه آینده (هفتم آبان ماه) در کلاس‌های درس حاضر می‌شوند.
در این میان برخی دانشجویان آشوبگر نیز پس از دادن شعارهای رکیک و ساختارشکن شروع به خرد کردن شیشه‌های سلف و کندن پنجره‌های آن و پرت کردن به سمت دانشجویان داخل سلف کردند که منجر به زخمی شدن برخی دانشجویان و مسئولان حراست شد.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟