loading...

تـــو لَـــــی ( دوست شــنـاســی )

سرلشکر باقری:   راه پرافتخار شهید فخری‌زاده با قدرت و سربلندی بیشتر ادامه خواهد یافت       ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، پنجشنبه

طاهر مهدوی بازدید : 99 شنبه 27 دی 1399 نظرات (0)
سرلشکر باقری:
 
راه پرافتخار شهید فخری‌زاده با قدرت و سربلندی بیشتر ادامه خواهد یافت 
 
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، پنجشنبه هفته گذشته در مراسم چهلمین روز شهادت شهید دکتر محسن فخری‌زاده با بیان اینکه بخش اعظمی از خدمات شهید فخری‌زاده قابل بیان نیست، گفت: تشکیل مجموعه «سپند» کار فوق‌العاده ارزشمندی است. در بخش‌های گوناگون وزارت دفاع و صنعت‌های دفاعی و موسسه تحقیقاتی مجموعه‌ای از دانشمندان در حال تحقیق هستند. تشکیل چنین مجموعه‌ای یعنی داشتن ظرفیت مدیریتی و علمی که بتواند دانشمندان فراتر از دانشمندان مستقر در سایر بخش‌های وزارت دفاع و حتی سایر بخش‌های نیروهای مسلح و کشور را در خود جمع و آنها را اداره کند و به پیش برود.
سرلشکر باقری افزود: عزیزانی که پس از شهادت این بزرگوار این پرچم را به دست گرفتند این مسیر را پیش خواهند برد. شهید فخری‌زاده اقدامات بی‌نظیری در پدافند هسته‌ای، زیستی و شیمیایی با همکاری دوستانش انجام داده بود.
وی با بیان اینکه ما امروز طبق فرمایش مقام معظم رهبری دو وظیفه داریم، اظهار داشت: یک وظیفه مجازات آمران و عاملان این جنایت است که مسیرش را طی می‌کند و در زمان و مکان و نحوه‌ای که تشخیص و اقدام آن به دست رزمندگان است، اتفاق خواهد افتاد.
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با تاکید بر قطعی بودن انتقام خاطرنشان کرد: انتقام آن قطعی است، اما زمان و مکان را جبهه انقلاب تعیین خواهد کرد.
سرلشکر باقری وظیفه دوم را ادامه راه علمی این شهید بزرگوار عنوان و تصریح کرد: وزارت دفاع به سرعت جای این بزرگوار را توسط دانشمند بزرگوار دیگری پر کرد و همه همکاران ایشان گرد این مدیر جدید جمع شدند. جوانان فراوانی بعد از این شهادت به این رشته علاقه‌مندی نشان می‌دهند و این راه پرافتخار با قدرت و سربلندی بیشتر ادامه خواهد یافت. بنده ضمن افتخار به اینکه چنین افتخارآفرینانی در نیروهای مسلح وجود دارند، خواستار اجر و صبر و برای خانواده این شهید هستم.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
  • فراموشی رمز عبور؟